Üyelik

Eğitimde Yurtdışı Açılım'ın gerek okullar için kurumsal gerekse ilköğretim, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik bireysel ürün ve uygulamalarından yararlanmak için öncelikle www.yurtdisiacilim.com'a üye olmak gerekmektedir. Üyelik işlemi, Bireysel Üye olan öğrenciler için ücretsiz olup, ayrıca onay gerektirmeyen ve otomatik gerçekleşen bir uygulamadır. Bireysel Üyeler, diledikleri anda hemen Üye olabildikleri gibi, istedikleri zaman üyeliklerini iptal edebilir.

www.yurtdisiacilim.com'a Kurumsal Üye olan okullar ise, tercih ettikleri uluslararasılaşma ürün ve uygulamalarına bağlı olarak Üç Yıldız, Dört Yıldız ve Beş Yıldız şeklinde üç üyelik kategorisinden birini tercih ederek Okullar için Üyelik Sistemi içinde yer almaktadır. Kurumsal Üyelik kategorileri arasında bazı ortak uygulamalar olabildiği gibi, birbirinden farklı uygulamalar da yer almaktadır. Kurumsal Üyelik hakkında üyelik kategorileri, içerikleri ve ücretlendirmeleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşılabilir.

Ayrıca gerek Kurumsal gerekse Bireysel Üyeler, GELECEK AKADEMİK ve KÜLTÜREL PROGRAMLAR'ın içeriğine ulaşabilmekte, bu programlara katılım şartları ve programların ücretleri gibi bilgilere sahip olabilmektedir. Ayrıca Üyeler, indirim, yeni uygulamalar ve diğer güncel duyuruları alabilmekte; fiyat teklifi isteyebilmekte ve kısaca sitede yer alan tüm Eğitimde Yurtdışı Açılım ürünlerinden faydalanma imkanına sahip olmaktadır.

uyelik-tanitimBireysel Üye olmak için :

Lütfen soldaki resme tıklayarak Kayıt bölümünü bu kategorilere uygun doldurunuz. Cep telefonu numarası vermek zorunlu olmayıp, Üyeleri yalnızca indirim ve diğer duyurulardan öncelikle haberdar etmek için kullanılmaktadır. Cep telefon numaraları başta olmak üzere hiç bir Üye bilgisi, kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Kurumsal Üye olmak için :

Kurumsal Üye olmak isteyen okullar, Okullar için Üyelik Sistemi içinde yer alan Üç Yıldız, Dört Yıldız ve Beş Yıldız şeklindeki üç üyelik kategorisinden birini tercih ederek Kurumsal Üye olmaktadır. Kurumsal Üyelik başvurusu yapmak isteyen okullar, bu  "Kurumsal Üyelik Formu" linkine tıklayarak başvuru işlemini başlatabilir.

Telif Hakkı © 2011 Eğitimde Yurtdışı Açılım. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede yer alan bilgi ve materyaller izinsiz yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz.