Dünyanın Seçkin Üniversitelerine Kampüs Gezileri

dunyanin-seckin-universitelDünyanın Seçkin Üniversitelerine Kampüs Gezileri, öğrencilerin dünyaca ünlü üniversitelerin kampüslerini belirli bir planlama çerçevesinde ziyaret imkanı buldukları önemli bir etkinliktir.

Kampüs Gezileri sırasında öğrenciler,  yurtdışındaki üniversitelerin kampüslerini, sosyal ve sportif altyapılarını, konaklama birimlerini ve öğrenci profilini yerinde gözlemleme imkanı bulurlar.

Harvard, NYU, Oxford, Cambridge, Imperial College, UC Berkeley, UCLA gibi üniversitelere gerçekleşen kampüs ziyaretleri sırasında öğrencilere “Student Ambassador” adı verilen üniversitelerin gönüllü öğrencileri veya profesyonel rehberler eşlik etmektedir. Ayrıca bu üniversitelerin kampüs gezileri sırasında çevredeki diğer üniversitelerin kampüsleri de gezi programına dahil edilmektedir.

Ziyaret edilecek üniversiteler için gezi programının yapılması, program teyidlerinin alınması, tarihlerin netleştirilmesi, seyahat ve konaklama organizasyonu, Eğitimde Yurtdışı Açılım tarafından gerçekleştirilmektedir.
Telif Hakkı © 2011 Eğitimde Yurtdışı Açılım. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede yer alan bilgi ve materyaller izinsiz yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz.