Eğitimde Yurtdışı Açılım Kullanım ve Üyelik Koşulları

Eğitimde Yurtdışı Açılım ve/veya Yurtdışı Açılım, bir Eğitimde Yurtdışı Açılım Ltd. Şti. (Eğitimde Yurtdışı Açılım) markası ve hizmetidir.

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili Bireysel ve/veya Kurumsal Üyeleri bilgilendirmek ve site ziyaretçilerinin ve Üyelerinin uyması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.

Standart Ziyaretçiler, kişisel bilgilerini paylaşmaksızın yurtdisiacilim.com’u diledikleri sıklıkta ziyaret edebilirler. Ziyaretçilerin kişisel bilgileri, yurtdisiacilim.com’u ziyaret sırasında Üyelik işlemleri doğrultusunda Eğitimde Yurtdışı Açılım tarafından, sadece verilen bilgi kapsamında temin edilir. Üyelik bilgileri ile yurtdisiacilim.com tarafından kayıt altına alınan kişisel bilgiler, Eğitimde Yurtdışı Açılım tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Standart Ziyaretçilerin adı ve soyadı, doğum tarihi, mobil telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgiler ancak ziyaretçi tarafından yurtdisiacilim.com’a verildiğinde kaydedilir.

Üyelerin kendi bilgi güvenliğini sağlamak amacıyla şifrelerini kimse ile paylaşmaması gerekmektedir. Üyelerin ve/veya ziyaretçilerin göndereceği e-postaların güvenliğinden Üyeler ve/veya ziyaretçiler sorumludur.

yurtdisiacilim.com’da Eğitimde Yurtdışı Açılım tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine (örneğin facebook.com) bağlantılar verilebilir. Üyeler ve/veya Ziyaretçiler bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi durumunda, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarına tabi olacaktır. Diğer şirketlerin gizlilik politika ve uygulamalarından yurtdisiacilim.com sorumlu değildir.
Telif Hakkı © 2011 Eğitimde Yurtdışı Açılım. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede yer alan bilgi ve materyaller izinsiz yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz.